Przewozy plandekami/firankami

Od pierwszego dnia swojego istnienia FRESCHO GROUP dążyła do zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta. Ten wektor do dziś jest najważniejszy w naszej pracy: kieruje się nim zarówno zarząd firmy, jak i wszyscy pracownicy działów logistyki i transportu. Przez lata ciężkiej pracy zdobyliśmy duże doświadczenie, które pozwala nam trafnie wybierać najlepsze rozwiązania, pomagając naszym klientom nie tylko dostarczać ładunki o dowolnej wadze i rozmiarze na czas, ale także oszczędzać pieniądze.
Wybierając FRESCHO GROUP, zyskujesz szereg niezaprzeczalnych korzyści:
– Szybka dostawa towarów o dowolnej wadze i rozmiarze za granicę;
– Kompetentna dokumentacja, załadunek zgodnie ze wszystkimi technicznymi wymogami bezpieczeństwa i eskorta towarów;
– Skrupulatne indywidualne przetwarzanie zamówień w celu zmniejszenia całkowitych kosztów transportu i znalezienia optymalnych rozwiązań dla każdego klienta;
– Pełna zgodność transportu z normami sanitarnymi i higienicznymi.
Transport ładunków ciężarówkami z naczepą uchylną odbywa się w następujących kierunkach:

1. Dostawa z Francji, Belgii, Holandii, Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii, Grecji, Austrii, Węgier, Czech, Portugalii, Niemiec, Polski, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Norwegii, Finlandii, Szwecji, Danii na Ukrainę, do Azerbejdżanu, Mołdawii.
2. Transport towarów z Anglii i Irlandii;
3. Transport z krajów bałtyckich (Estonia, Łotwa, Litwa);
4. Dostawa towarów z Turcji;

Szybko i prawidłowo załadujemy/rozładujemy każdy towar, który powierzysz naszej firmie. Transport towarów wykorzystywany do przewozu pozwala na wszystkie rodzaje załadunku i rozładunku – tylny, górny i boczny. Dlatego jesteśmy pewni, że przewieziemy każdy ładunek, niezależnie od tego, czy jest to żywność, sprzęt, materiały budowlane czy surowce.