Transport płynnych ładunków masowych

FRESCHO GROUP transportuje płynne ładunki masowe na trasach międzynarodowych, oferując wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach.
W przypadku wielu towarów transport cysternami jest najlepszą opcją, zapewniającą nie tylko bezpieczeństwo, ale także najbardziej ekonomiczny sposób ich przewozu. Takie ładunki są transportowane w niezmienionej formie do miejsca docelowego, co pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć koszty transportu. Zajmujemy się transportem wszystkich grup towarów, w tym:
– Produkty ropopochodne;
– Produkty chemiczne (farby i lakiery, kwasy, barwniki różnego rodzaju itp.)
– Produkty spożywcze (olej roślinny, alkohol, soki, woda, mleko itp.).

Pojazd używany do dostarczenia ładunku. Pierwszym zadaniem, które należy rozwiązać w przypadku transportu płynnych ładunków masowych, jest wybór najbardziej odpowiedniej cysterny. Musi on w pełni odpowiadać charakterystyce towaru. Jesteśmy również gotowi zapewnić naszym klientom zbiorniki, które utrzymują specjalny reżim temperaturowy, w zależności od rodzaju produktu i wymagań dotyczących jego przechowywania. Przed każdą podróżą wszystkie zbiorniki przechodzą dokładną inspekcję i testy laboratoryjne, aby upewnić się, że spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i przepisy sanitarne.

Dostawa za granicę – pełen pakiet usług.

Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie transportu ładunków pozwala nam zapewnić następujące korzyści:
– Konkurencyjne ceny transportu płynnych ładunków masowych;
– Krótkie terminy dostaw;
– Punktualność w dostarczeniu cysterny do załadunku;
– Przygotowanie pełnego pakietu dokumentacji przewozowej;
– Ubezpieczenie;
– Śledzenie ładunków masowych w drodze do miejsca przeznaczenia.

Trasy dostaw

Dostawa z Europy (Francja, Chorwacja, Czarnogóra, Włochy, Bułgaria, Grecja, Serbia, Austria, Węgry, Czechy, Portugalia, Niemcy, Polska, Hiszpania, Rumunia, Węgry, Holandia, Słowacja, Słowenia, Belgia, Szwajcaria, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Dania, Estonia, Litwa, Łotwa, Ukraina, Azerbejdżan, Turcja, Mołdawia, Estonia, Litwa, Łotwa, Anglia, Irlandia).