Transport towarów na terenie UE

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w transporcie towarów w całej Unii Europejskiej, możemy śmiało powiedzieć: nie ma zadania, którego nie możemy rozwiązać! Frescho Group jest jednym z europejskich liderów w transporcie: nasi klienci nam ufają, jesteśmy polecani współpracownikom i znajomym, a my z kolei dbamy o naszą reputację i cenimy każdego klienta.

Współpracujemy z następującymi krajami:
– Belgia, Austria;
– Niemcy, Węgry, Bułgaria;
– Grecja, Dania; Turcja
– Włochy, Hiszpania;
– Łotwa, Litwa, Portugalia, Holandia, Hiszpania
– Słowacja, Polska, Rumunia, Słowenia;
– Chorwacja, Czechy, Francja, Finlandia;
– Estonia, Szwecja.

Oferujemy szereg niezaprzeczalnych korzyści:
1. Przystępne ceny. Dzięki kompetentnym rozwiązaniom logistycznym oszczędzasz pieniądze na transporcie towarów i uzyskujesz najlepsze wyniki.
2. Punktualność. Każdy z naszych klientów otrzymuje gwarancję, że otrzyma swój ładunek na czas.
3. Oszczędności. Dzięki możliwości formowania ładunków drobnicowych, nasi klienci nie są ograniczeni standardami wagi i objętości ładunku. Skompletowanie ładunku drobnicowego pozwala zaoszczędzić pieniądze bez poświęcania jakości usług lub szybkości dostawy.
4. Pełna obsługa ładunków. Frescho Group oferuje możliwość świadczenia usług spedycyjnych na całej trasie transportu, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o błędną dostawę itp.
5. Optymalne rozwiązania. Doświadczeni, kompetentni logistycy naszej firmy doskonale znają niuanse kontroli celnej i potrafią przewidzieć potencjalne problemy, jakie mogą czekać ładunek w drodze do adresata. Dlatego przede wszystkim znajdujemy optymalne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czas.
6. Transport pod klucz. Twoje towary zostaną dostarczone bezpośrednio pod wskazany adres i nie będziesz musiał martwić się o organizację transferu z punktu dostawy do miejsca docelowego.
7. Indywidualne podejście. Nasza firma jest zainteresowana długoterminową i owocną współpracą z każdym klientem, dlatego z przyjemnością oferujemy elastyczny system cenowy, który pomaga zaspokoić potrzeby każdego.